szafy na wymiar na wymiar

Pewnie nigdy nie zastanawialiśmy się jak wyglądałoby nasze życie bez szafy. W sumie po co to robić, skoro to mebel, który zawsze jest z nami. Faktycznie, szafa jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego domu czy mieszkania. To miejsce, w którym schować można wszystkie swoje ubrania, akcesoria, a niekiedy nawet buty i bieliznę, jeśli jest stosunkowo pojemna. Właśnie, pojemność powinna być głównym wyznacznikiem tego mebla, żeby mógł spełniać on swoją podstawową funkcję przechowania. Niestety znalezienie szafy, która pomieści wszystko w sklepie meblowym graniczy z cudem.

Co zatem sprawia, że decydujemy się na zakup konkretnego mebla?

Jest to właśnie owa pojemność, której usilnie poszukujemy. Jest to szczególnie uciążliwe w przypadku niewielkich przestrzeni mieszkalnych, gdzie trzeba zaadaptować szafę w taki sposób, aby nie zajmowała wiele powierzchni, ale pomieściła wiele rzeczy. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zaadaptowanie kąta i wstawienie tam szafy narożnikowej. Nie jest to jednak tak proste. Szafy narożne nie występują w sklepach stacjonarnych często, jednak pojawiają się czasem. Jaki zatem rodzi się problem? Nie każdy narożnik w naszej przestrzeni mieszkalnej jest taki sam i posiada idealne wymiary. Szafy sklepowe wykonywane są pod typowe pomieszczenia, co sprawia, że niestety w niewielkiej ilości przypadków są one w stanie się sprawdzić. Nie musisz jednak się denerwować i rwać włosów z głowy przy obmyślaniu jak pochować wszystko po wolnych kątach.

Nowoczesne Szafy z Meble Wiking

Jako firma możemy poszczycić się sporym doświadczeniem w wykonywaniu szaf na wymiar. Swoją pracę wykonujemy od podstaw i dokładnie pobieramy każdy pomiar. Jest to niezwykle ważne przy realizacji projektu, żeby oddać szafę w stu procentach funkcjonalną i idealnie dopasowaną do potrzeb naszego klienta. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, pomoc w kwestii doradzenia jakie materiały najlepiej wybrać, co będzie się dobrze sprawdzać. Wszystkie szafy proponowane przez naszą firmę są stworzone w oparci o płyty meblowe wysokiej jakości co gwaratuje dobre i długotrwałe użytkowanie szafy na wymiar zamówionej w naszej firmie!

Zainteresowanych Państwa zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu i ewentualnej współpracy. Oferujemy korzystne ceny i szybkie terminy oddania. Wypróbuj Meble Wiking!

Szafy produkowane i montowane w naszej firmie to GWARANCJA jakości i solidności!
  • Ozimska 55, Opole
  • + 48 782 206 665
  • biuro@wiking-meble.eu

Znajdź nas również na: