Łóżka na wymiar

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu czy mieszkaniu. To przestrzeń, w której można wypocząć, zrelaksować się, zapomnieć o problemach życia codziennego. Jest również miejscem do spędzania czasu z rodziną – wspólne śniadania podane do łóżka, leniuchowanie i oglądanie filmów przez całe dnie.

Jaki jest najważniejszy aspekt, który sprawia, że sypialnia jest tak ważnym pomieszczeniem dla człowieka?

Oczywiście najważniejszym meblem sypialnianym jest łóżko. Ważne jest, aby łóżko nie było byle jakie, wykonane z niskiej jakości materiałów. Im łóżko jest wygodniejsze, tym większy komfort jego użytkowania. Należy pamiętać, że to sen zapewnia pełną regenerację organizmu, pomaga osiągnąć stan wypoczęcia. Każdy z nas na pewno choć raz był niewyspany. W takiej sytuacji jesteśmy niezwykle rozdrażnieni, nieprzyjemni dla otaczających nas ludzi, mamy wahania nastroju. Dodatkowo odpowiednio dobrany mebel sypialniany jest gwarancją utrzymania dobrego stanu zdrowia. Wiadomo, że w trakcie snu nie tylko odpoczywa nasz mózg, ale również cały kręgosłup. Spanie na nieprzystosowanym do swojego wzrostu, zbyt miękkim podłożu rodzi zagrożenie dla odpowiedniego funkcjonowania kręgosłupa.

Zatem najważniejszą kwestią przy wyborze miejsca do spania jest:

  • dostosowanie go do rozmiarów swojego ciała
  • odpowiednia twardość

Jako firma zajmująca się tworzeniem mebli na wymiar dobrze wiemy z jakimi problemami zmagają się codziennie nasi klienci. Przede wszystkim gotowe łóżka często są robione na jeden konkretny wymiar, co sprawia, że dla osoby, która te wymiary przekracza, mebel jest nieprzystosowany. W takiej sytuacji przychodzimy z pomocą! Tworzymy łóżka idealne dla każdego, skrojone do indywidualnych potrzeb klientów. Stelaże wykonujemy z materiałów najwyższej jakości. Nasze łóżka wykonane są z wytrzymałych elementów oraz najmocniejszych rodzajów drewna. Sięgamy po drewno, które odporne jest na czynniki fizyczne oraz środki chemiczne. Przy tworzeniu tak ważnego mebla, jakim jest łóżko stawiamy przede wszystkimi na aspekty zdrowotne. Dlatego też do produkcji nie używamy płyt pilśniowych, które są tanie, owszem, ale niestety szkodliwe dla zdrowia – do ich produkcji stosuje się drażniące środki chemiczne. Zatem, jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość i poznać co to dobry sen, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Łóżka na wymiar stworzone w naszej firmie to Twój dobry i zdrowy sen!


  • Ozimska 55, Opole
  • + 48 782 206 665
  • biuro@wiking-meble.eu

Znajdź nas również na: