Zabudowy pod skos - zabudowy schodów

Jesteśmy profesjonalistami, podkreślamy ten fakt niezwykle często. Swoje projekty wykonujemy z największym zaangażowaniem, w terminie oraz sumiennie. Dodatkowo wkładamy w nie całe swoje serce, zmysł artystyczny i techniczną wiedzę. Nigdy nie narzekamy i nie istnieje dla nas powiedzenie, że czegoś nie da się zrobić. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie stworzyć absolutnie wszystko, co zamarzy sobie klient. Ogranicza nas tylko jeden czynnik, mianowicie fizyka. Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie pokonać nawet my, a prawa fizyki są nieugięte. Główną funkcją mebli jest oczywiście ich funkcjonalność i sprawianie, że życie staje się łatwiejsze. Nie wykonamy zatem stołu w kształcie koła, gdyż nie spełnia on swej podstawowej funkcji. Wszystkie sugestie, propozycje projektów na nietypowe meble, w niestandardowym kolorze, o niespotykanej fakturze przyjmujemy z uśmiechem na ustach.

Uwielbiamy wyzwania i każdemu stawiamy czoła. Najważniejsze dla nas jest absolutne zadowolenie klienta, dlatego też prowadzimy indywidualne rozmowy oraz poświęcamy wiele godzin na oddanie idei w jak najlepszy sposób. Możesz być pewny, że wykonany przez nas mebel będzie nie tylko oddawał Twoje wyobrażenie, będzie piękny, ale również charakteryzował się będzie niesamowitą wytrzymałością i wysokiej klasy materiałami. Nie wyznajemy zasady, że można zrobić coś tanim kosztem, co będzie nieźle się prezentować. Owszem, jest to możliwe, natomiast słabej jakości, tanie materiały wyglądają dobrze jedynie przez chwilę. Ponadto często są niezdrowe, ponieważ zawierają szkodliwe substancje chemiczne oraz nie wykazują praktycznie żadnej wytrzymałości. Wszystkie te czynniki sprawiają, że wizja oddania wykonanego z kiepskiej jakości materiałów mebla nie łączy się z polityką naszej firmy – solidnie, funkcjonalnie, acz oryginalnie.

Wszystkich Państwa, którzy marzą o unikatowym meblu, który będzie pełnił swoją funkcję, a dodatkowo będzie misternie wykonany, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zabudowy pod skos, zabudowy schodów oraz inne zabudowy nietypowe to nasza specjalność!


  • Ozimska 55, Opole
  • + 48 782 206 665
  • biuro@wiking-meble.eu

Znajdź nas również na: