Garderoby

Garderoby od kilku lat stały się niezwykle modne. Coraz więcej ludzi decyduje się przy budowie własnych domów na stworzenie oddzielnego pomieszczenia tylko na ubrania. Osoby mieszkające w blokach natomiast adaptują jeden z pokojów na garderobę lub też wydzielają niewielką przestrzeń na zagospodarowanie jej jako miejsce do przechowywania ubrań, butów i innych akcesoriów.

Dlaczego garderoby cieszą się coraz większym powodzeniem?

Przede wszystkim garderoba pozwala w łatwy sposób zaprowadzić ład i porządek oraz ujarzmić chaos. Często można usłyszeć powtarzające się powiedzenie, że szafa pęka w szwach. Niestety większość mebli przeznaczonych na ubrania, które można znaleźć w sklepach są niewielkich rozmiarów albo są całkowicie nieprzystosowane do konkretnej powierzchni. Powtarzającym się błędem jest również to, że sklepowe szafy nie są pojemne i nie są w stanie pomieścić nawet 1/3 kolekcji ubrań danej osoby. Osoby, które decydują się na zagospodarowanie przestrzeni garderoby również napotykają na wiele problemów. Przede wszystkim bardzo trudno jest znaleźć gotowe zabudowy meblowe, które idealnie pasują do powierzchni, jaką dysponujemy. Jednym z najczęstszych problemów jest to, że gotowe szafy są zbyt duże lub zbyt wysokie. W przypadku zaadaptowania na garderobę przestrzeni, która posiada sufity ze skosami jest to praktycznie niemożliwe, aby znaleźć coś gotowego w sklepie meblowym.

Od kilku lat wykonujemy meble przeznaczone do garderób. Wykonaliśmy już wiele szaf, zabudowanych systemów przesuwanych (tzw. komandor), szafek na buty i innych. Posiadamy niezbędne doświadczenie i fachową ekipę, która jest w stanie stworzyć garderobę idealną dla naszego klienta. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo – zaczynając od wymyślenia projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów i faktur, aż po realizację i montaż mebli. Naszym klientom zapewniamy stuprocentowe zadowolenie i gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Firma Wiking Meble zawsze oferuje meble na wymiar najwyższej jakości! Zapraszamy do współpracy!
  • Ozimska 55, Opole
  • + 48 782 206 665
  • biuro@wiking-meble.eu

Znajdź nas również na: