Blaty na wymiar

Blat kuchenny jest niezwykle ważnym meblem i powierzchnią użytkową w przestrzeni kuchni. To na blacie wykonuje się większość czynności domowych, takich jak krojenie, miksowanie i inne. Czynniki te wpływają na to, że odpowiedni blat kuchenny powinien być wytrzymały i łatwy w utrzymywaniu czystości. Utrzymanie blatu w czystości wiąże się oczywiście z użyciem detergentów na jego powierzchnię, czasem niezwykle silnych. Dlatego tak ważne jest, aby materiał z jakiego wykonany jest blat kuchenny był niezwykle odporny.

W naszej firmie tworzymy blaty z płyty wiórowej, która wykazuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne, zarówno fizyczne, jak i chemiczne. Ponadto łączy w sobie estetyczny wygląd, łatwość montażu i niezwykle prosty proces jej konserwacji.

Nasze blaty kuchenne posiadają cały szereg zalet.

Przede wszystkim są niezwykle odporne na podwyższoną temperaturę, czego nie można uniknąć w kuchni. Pozwala to na postawienie bez obaw garnka z wrzącą zawartością czy kubka z gorącą herbatą bez potrzeby używania podstawek i dodatkowych ściereczek w celu zabezpieczenia powierzchni użytkowej. Drugą ważną cechą, jaką wykazują blaty wykonane z płyty wiórowej jest to, że nie pochłaniają one pary wodnej z powietrza, która mogłaby doprowadzić do rozwarstwienia warstw płytowych. Po trzecie blaty odporne są na działanie detergentów – nie ulegają odbarwieniu czy ścieraniu. Ponadto są niezwykle odporne na ścieranie i zarysowanie. Nie trzeba obawiać się, że zwykłe czynności kuchenno-domowe będą w stanie uszkodzić powierzchnię laminatu.

Wszystkich Państwa, którzy mają jakieś pytania, zainteresowani są wykonaniem blatów kuchennych zapraszamy do kontaktu!

Blaty na wymiar oferowane przez naszą firmę są doskonałym rozwiązaniem do Waszego domu lub firmy!


  • Ozimska 55, Opole
  • + 48 782 206 665
  • biuro@wiking-meble.eu

Znajdź nas również na: